aborcja + in vitro

Słuchaj, jaki szum na ulicach, słuchaj, ludzie się bronią!!!

mhmm… co przechodzi bokiem?

CETA + TTIP. czyli niepotrzebnie się tak chwaliliśmy, ze mamy demokrację, US usłyszało i wprowadza własną; GMO, za chwile będziemy wyglądać jak oni, rakotwórcze antybiotyki  w mięsie, możliwość pozwania rządu kraju, który się sprzeciwia interesom jakiejś zakichanej firmy, może nieco większej, mniejsza, tak, jeszcze mniejsza ochrona praw pracowniczych, środowiski trute, bo skoro to bardziej opłacalne dla firm, to tak będzie, nieważne, że demokratyczne rządy wprowadziły jakieś tam ustawy, pozwiemy ich, bo należy zmaksymaliwować zyski, co z tego, że nawet papież wzywa do ochrony świata, było, nie było daru dla ludzi, daru, nie zdobyczy…

ale w ogóle skąd to wzięłaś? z zeszłego roku z uk… jakoś nie moge wyczaić nic w języku ojczystym.

myślisz, że rozpętali histerię przeciwko imigrantom, aby wycofać się z ue?

a ile osób głosowałoby za wyjściem na fali walki z GMO? a rasizm wiecznie żywy, niech się do czegos przyda.

a poza tym to za daleko idące wnioski, nie popadajmy w teorie spiskowe. mamy własne problemy. feministki tłumacza mężczyznom, że nie potrzebują pomocy, bo jeśli mężczyzna walczy ramię w ramię ze swą kobietą przeciwko zakazowi in vitro i zakazowi aborcji, to powinien jeszcze się douczyć, doczytać, nikt mu nie dostarczy podręcznika, w końcu kobiety same sobie wszystko, to czemu mają ułatwiać komuś… i to nie jest pomoc w domu, tylko podział obowiązków, słowa są ważne.

Słowa. Pod protestem przeciwko TTIP podpisało się wiele stowarzyszeń i fundacji polskich, negocjacje za zamkniętymi drzwiami, negocjacje zagłuszone przez krzyki na ulicach, krzyki przeciw naszym ‘morderczym ustawom’.

One thought on “aborcja + in vitro

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s