Ona to robi z kotem!

Poważnie. I jej wychodzi. Ja robiłam z dzieckiem. I jeśli kobieta z monitora mówi – nie używajcie kropelki, bo przesiąka – to nie używajcie. A ja dodam jeszcze jeden pro-tip – odłóżcie dziecko. Poważnie. Kotu ogona nie przytniesz, mimo wszystko kot ma instynkt samozachowawczy. A dziecko tak jakby mniej. Oczywiście, że nie cięłam przy dziecku, tylko kleiłam. A Żaba siedziała w drugim końcu pokoju, zajęta swoimi sprawami. I odwróciłam się tylko na sekundę. A po tej sekundzie musiałam odklejać dziecinę, absolutnie oburzoną, że nie pozwalam jej zostać w stanie przyklejenia, bo jej się podoba.

No to co ona robi z kotem? Opakowanie. O, TU.

A ja też robiłam, nie mam zdjęć z czasu robienia, gdyż albowiem ponieważ zajęłam się ratowaniem Żaby.

jasne opakowanie

Pretekstem do stworzenia opakowania był komplet biżuterii, bo jak już Śnieżynka zadzwoniła w panice “Na jutro potrzebuję, wymyśl coś, na pewno masz!” to się okazało, że tak, mam. I dobry człowiek jestem, opakowanie dorobię. Podobno obdarowanej się podobało.

jasne naked

jasne naked 2

ciemne w opakowaniu 2

ciemne w opakowaniu

ciemne z wstążką

ciemne księżyce

 

17 thoughts on “Ona to robi z kotem!

   1. Nosz psiakość, a tak się rozpisałam. naczy formularz kontaktowy masz źle podpięty – albo sprawdź spam? A jak nie ma – to może prześlij mi swój namiar emaliowy, w odpowiedzi na komentarz, obiecuję zaraz skasować i jeszcze raz napisać epopeję 😉

    Liked by 1 person

 1. E, no Żaba to wiadomo!
  Teraz jej się podoba przyklejenie, a za chwile wejdzie w fazę mycia rąk co chwilę i będzie jęczeć fuj i be, na widok małej plamki. Myślałam, że to tylko Tamaluga tak ma, ale podpytałam i inni też tak mają. Nawet chłopcy.

  Like

 2. Wiesz, Dzieci też mają wyczulony instynkt samozachowawczy. Jednak nakierowany w trochę inną stronę… Bo skoro Mama robi, to ja też chcę, z pewnością jest to o wiele ciekawsze niż te nudne zabawki ;))) Ciekawość, ot co!
  Prezent śliczny i oryginalnie zapakowany:D
  pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

  Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s