Paczucha Niespodziewajka czyli “Podaj dalej!”

Agnieszkę z My coffee time wszyscy czytający te słowa zapewne znają – a jak nie, to polecam, Agnieszka dba o poziom swego bloga i nudnych postów nie umieszcza. U tejże właśnie Agnieszki jakiś czas temu zgłosiłam się do zabawy w Podaj dalej! Wczoraj dotarła paczucha – niespodziewajka.

podaj dalej

Były jeszcze próbki kosmetyków, ale dziecina złapała, bo fajnie się miętosiło – ociec dziecinie wydarł – żeby nie zjadła – i schował, żeby nie znalazła – no i tak schował, że muszę poczekać, aż wróci, bo naprawdę nie wiem, co z tym zrobił.

Strzał w dziesiątkę. “Szkloki” to zamknięte były tylko do zdjęcia, winogrona-śliwka… muszę choć trzy dla męża schować, bo jak nie schowam, to zjem. Pycha.

Kaffee… 🙂

“Lekcja martwej mowy” Paweł Jaszczuk – chciałam to upolować na wymianie książkowej, nie udało się, ale teraz samo do mnie przyjechała, super 🙂 [kolejna wymiana 14-21.10.2018, już oglądam witrynkę, co wysłać w świat]

Agnieszko, za niespodziewajkę dziękuję 🙂 Poniżej zasady, zapraszam do zabawy:

 1. Jeżeli chcesz wziąć udział w zabawie, napisz w komentarzu.
 2. Przesyłkę wysyłam, zgodnie z zasadami, do dwóch pań. Jeśli chętnych czytelniczek do 09.10.2018 zgłosi się więcej – zrobię losowanie. Karteluszki z numerem i mała łapka Żaby wylosuje zwyciężczynie. Panowie też mogą się zgłaszać, podobno mamy równouprawnienie… ale panów proszę o kilka słów wyjaśnienia, co zamierzają zrobić z damską, drewnianą biżuterią. Bo ja ciekawska jestem 🙂
 3. Wysyłka następuje w ciągu 2 miesięcy od ogłoszenia wyników. Wyłonione osoby proszę o wysłanie na mój adres mailowy dahutt@interia.pl informacji z danymi do wysyłki. Dane te będą przetwarzane tylko i wyłącznie w celu wysyłki paczki.
 4. Osoby wyłonione jako odbiorcy przesyłek, wyrażając zgodę na otrzymanie paczki zobowiązują się jednocześnie do zorganizowania podobnej zabawy u siebie na blogu.

 

14 thoughts on “Paczucha Niespodziewajka czyli “Podaj dalej!”

 1. Zajrzałam na blog Agnieszki, poczytałam i muszę przyznać, ze to niezły sposób na pozyskiwanie cudzych danych, Ja odpadam.

  Like

  1. Zasadniczo zabawa przyszła z blogów rękodzielniczych, dziewczyny rozsyłały próbki swoich umiejętności, żeby udowodnić, że naprawdę fajne rzeczy robią. A dane? Do wysyłki, nie muszą być osobowe, może być numer paczkomatu i podstawiony numer tel albo paczka na hasło u kuriera 😉 To nie namawianie, tylko sprostowanie 😉

   Like

   1. Tak, jeśli korzysta się z takiej usługi, osobiście nie mam do niej zaufania. A w ogóle co tu dużo mówić, z zaufaniem u mnie deficytowo. 😉

    Like

 2. Ale nikt się nie zgłasza? A 9.10. tuż-tuż! Zgłosiłam się do Olitorii, więc u Ciebie też, a co!
  Jak się bawić, to się bawić! 🙂
  A reszta? Halo! 🙂

  Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s