Bukiety z owoców róży…

…zamiast z kwiatów. Ciemność wcześniej nadchodzi – ALE dzięki temu progenitura idzie spać bez protestów. Czasem tylko prosi “Mamusia, pokaż mi mrok za drzwiami…” Otwieram drzwi i wpada chłodne powietrze, wraz z rus-disco. Ciekawe, czy teksty tak samo głupie, jak polskie lub angielskie? Pewnie tak. Nawaleni testosteronem nie potrzebują sensu, sens im krąży w żyłach. Podobno poziom testosteronu wzrasta od pracy fizycznej – i mężczyzna bardziej męski. A od klikania i siedzenia w pozycji chińskiego erzet – testosteron spada. I po chłopie. Bo kiedyś to orka, wojny, chałupy budowanie – i chłop był na schwał! A teraz więcej testosteronu będą miały kobity z siłki czy ze służb mundurowych, a ci biedni klikacze przestawią się na awatary, zamiast kobiet. Apokalipsa, panie.

…gdyby tylko testosteron decydował – Ukraińcy nie mogliby się opędzić od polskich dzierlatek. A jakimś cudem w parach mieszanych zwykle jest dziewoja z Ukrainy i polski chłopak, odwrotnej konfiguracji nie znam. Czyżby kobiety umiały myśleć 😉 ?

Zawieszka jesienna dostępna

TUTAJ

Już to chyba pisałam, ale się powtórzę – jesienne kwiaty nadają się do suszenia dużo bardziej, niźli wiosenne.

I jesiennych mam więcej. I kwitną pięknie. Jesień po prostu udowadnia, że jest równie piękna, jak wiosna. Bo jest.

9 Replies to “Bukiety z owoców róży…”

  1. Jeśli coraz mądrzejsze, to tylko się radować. Pewnie im w tej mądrości niezależność pomaga bardzo 😉 No i nareszcie. Tylko panowie teraz wpadają w kryzysy męskości. Biedactwa… 😛

    Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s