Krótki instruktaż jak doprowadzić mężczyznę do łez…

Oczywiście, sposób nie jest skuteczny dla wszystkich przypadków. Ale zaręczam, że zadziała na większość ojców swych córeczek…

Xżę powrócił z remontowych pieleszy, cały rozdygotany. Otóż okazało się, że aby unicestwić ślady arcydzieł cór – a ślady te pyszniły się na ścianach – potrzebnych było pięć warstw farby, jakiejś super-duper, ceramicznej i kryjącej…. pięć warstw! Roboty wyżej uszu! Bo dzieci “kjedki” używały na ścianie…

Gałka oczna ma zdradziecko, na milisekundę drgnęła.

A jednak zauważył drgnienie.

Spojrzał w kierunku…

…ujrzał nowe arcydzieła, na odmalowanych już ścianach…

rozpłakał się.

Jakieś pytania?

Ponieważ pszczół ani widu, ani słychu – z kwiatów czereśni w tym roku to tylko biżuteria. Bo czereśni to raczej nie będzie.

Krople Czereśni dostępne w sklepiku lub bezpośrednio.

[ps nie, nie daję dzieciom złośliwie kredek. Zresztą – farby akrylowe już ukryłam… ]

 

13 thoughts on “Krótki instruktaż jak doprowadzić mężczyznę do łez…

  1. Ps A wiesz, że Freya nie pozwala córkom na kolory w domu, muszą wyjść do ogrodu? (albo do babci, albo do przedszkola). Dotyczy to zarówno farb, jak i kredek. Niby wiem, że ma rację, ale dla mnie to prawie znęty- jak żyć bez kolorów ???

   Like

   1. My przez długi czas mieliśmy w kuchni radosną twórczość starszych dziewcząt, naszą własną osobistą (w tym najdurniejsze myśli i zapiski z datami), do czego dołączyło kilku znajomych i moja mama… 😀 Na 3 ścianach od sufitu do podłogi. Potem dołączyła Tamaluga (tu już przedpokój i salon) ze swoimi kredkami, pisakami, farbami i… plasteliną (!!!)
    Sprzed kilku miesięcy:
    Ja: Czy to zejdzie?!
    Tamaluga: Ale co?
    Ja: No, ten twój pisak z podłogi!
    Tamaluga: Nie, no coś ty! Przecież to pisak!
    😂

    Like

   2. Oj. No to albo kupujesz dywan – albo cyklinowanie. Ale nie polecam tego ostatniego, bo teraz cyklinują eko, więc jak kiedyś taki zabieg na 20 lat wystarczył – tak teraz po pięciu latach konieczna poprawka. Inne lakiery.

    Liked by 1 person

 1. Sposób iście skuteczny, ale “lepiej nie próbuj tego w domu” 😉 Kolczyki piękne, choć szkoda czereśni. Cena będzie zaporowa i znowu nie pojem. A tak lubię..

  Like

 2. Kolczyki piękne w kolorach i w ogóle, a chłopa całkowicie rozumiem, że płakał. I to nie ze szczęścia, och. Pomóż, pociesz..

  Liked by 1 person

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s