Przypadek?

Karmię oczy obrazami, potrzebuję tego do życia, nic nie poradzę.

Zresztą – dzieci też to bawi, więc mogę udawać, że robię to dla dzieci.

Palmiarnia w Wałbrzychu – polecam dla maluchów, obłęd, żyrafa, paw – wszystko piękne i rozpoznawalne dla dziecka, cudownie przestrzenne – a na koniec skrzydła motyla, człowiek się podstawiał i na zdjęciu voila! – okutana w płaszcz zimowy zmarźnięta wróżka, cudo! Czego chcieć więcej? …może flamingi? Różowe? Takie do wzięcia pod pachę i gry w krykieta? Całe stado w różnych pozycjach pętało się obok, zarówno Żaba, jak i Kija znalazły swego faworyta.

Potem były dwa tygodnie choroby Żaby.

Ogród Botaniczny we Wro – coś pięknego! Laserem malowane. Maska, pałace z Berlina, na koniec kościół – feeria, fiesta i totalna miłość. Co do pokazu laserów, że widzowie po kolana albo po szyję w zorzy zieleni – kiedyś takie były na dyskotekach. Ale skoro z przyczyn oczywistych na dyskotekach można odnotować moją nieobecność permanentną – zresztą, to już się chyba tak nie nazywa XD – to miło, że choć w Ogrodzie Botanicznym się postarali dla mnie.

Kija jest chora.

Miałam w planach jeszcze parę wyjść, ale chyba sobie odpuszczę. Czuję się z lekka przytłoczona reakcją organizmów dzieci.

Zimno im nie służy. Córkom morsa. Ech.

Nie mam siły wyplatać, ale zdjęcia jeszcze robię.

7 thoughts on “Przypadek?

  1. Niech szybko teraz zdrowieją, bom ciekawa kolejnych wypraw dla dzieci. Wałbrzych już wpisałam na listę, tym bardziej, że blisko Szczawno Zdrój, a u nas już najbliższe rejony górskie zwiedzone (dalsze czekają na wzrost wytrzymałości potomka w podróżach). Trzeba by za rok coś nowego. Oczywiście jak Młody nie weźmie przykładu z Twoich Robaczków 😉

    Like

  2. U mnie po chorowitych świętach i okresie noworocznym, dziarsko wróciły do szkoły i przedszkola. Alleluja! Mam ochotę je zabrać do ogrodu świateł u nas w Parku Śląskim, ale chyba jeszcze poczekam na lepszą pogodę;)))
    Pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy 🙂

    Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s