Podstępy…

Kto nie zna bajki przedszkolaka, jak to malutka Zosia prosiła mamusię, by ubrała jej zieloną sukienkę, ale mamusia naszykowała pomarańczową i nie chciała słuchać córuni – i potem wszystkie przedszkolaki drwiły z Zosi, bo to zielony dzień był – niech pierwszy rzuci …bajką.

“Mamusiu…”

“Spać!”

“Ale mamusiu, muszę ci coś powiedzieć…”

“Musisz to iść spać…”

“Ale mamusiu, czy możesz mi wybrać na jutro coś w kropeczki?”

“Oczywiście. Majteczki”

“Ale mamusiu!!! Jutro jest dzień kropki i musimy przyjść w kropki!!! …Lilka powiedziała, że ona z mamusią przyszywała kropki, możemy też poprzyszywać?”

….

pogoniłam spać. Ale ona naprawdę ma w kropeczki tylko majteczki. Wizja przyszywania wcale nie jest tak odległa. Poszukam, może jakieś naklejki znajdę i kropeczki wytnę.

W ramach szukanie kropeczek – bo to jednak człowiek – matka czasem się czuje jak the bill – zrobiłam przetasowania w podstronach i wydzieliłam z biżuterii inne przedmioty, aby bałaganu nie robić. Zapraszam do oglądania. A ja idę szukać kropeczek.

11 thoughts on “Podstępy…

   1. Autorskie koszulki są na każdy dzień dnia! Nawet moi chłopcy wykonali własne projekty koszulek. Po wyprasowaniu, można je prać, a obrazki się nie spierają. Pozwoliłam im na wyrażenie siebie 🙂

    Like

  1. Niby tak, ale wolę z nalepek – odkleję i będzie wszystko ok – a z malowaniem i praniem byłoby różnie 😉 Już ja znam swój talent to mylenia farb, na bank bym pomyliła i wszystko wylądowałby w odpornych akrylach XD

   Like

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s